sídlo firmy: Dolní Stakory 42, Mladá Boleslav    
tel.: +420 603 594 238
.. 
   e-mail: xantia@xantia.cz
..


   ZPĚT NA ÚVOD   

 

 Jana Vélová

koordinátor projektů - produkce

tel.: +420 603 732 600

xantia@xantia.cz

Pořád ještě tápete jak nejlépe připravit působivou akci, ať už by to mělo být adrenalinové setkání dealerů, dynamický den otevřených dveří nebo hravá odpolední party pro vaše nejmenší ratolesti ? Pak jste na správné adrese . . . pokud zrovna nebude čas patřit rodině nebo sledování pořadu, kterak zdokonalit zahrádku, můžete se těšit na jedinečný uragán nevšedních nápadů podněcujících všechny vaše smysly a splňující vaše očekávání perfektního a profesionálního přístupu . . . Užijte si svůj čas . . . vše ostatní nechte na nás . . .

 

               

 Veronika Vynikalová

grafika - média - speaker

tel.: +420 603 594 238

grafika@xantia.cz

Nikdy nevolejte před osmou a nikdy nevolejte po dvacáté hodině místního času ... Nikdy nevolejte v pravé nedělní poledne ... Budete-li dodržovat tato pravidla, pak uslyšíte hlas člověka sršícího energií a bláznivými nápady ... Nápady jsou vždy výtečné, design překvapivě netradiční, realizace vskutku vynikající, termíny skutečně krátkodobé a vaše spokojenost bude určitě neskonalá. Tož nezapomeňte, po osmé hodině už je vše jen ve vašich rukou . . .   

 

        

 Pavel Šaněk

hudební produkce - DJ Šáňa

tel.: +420 604 331 463

hudebni.produkce@xantia.cz

Žádnou stávku "DýDžejů" ani ticho z repráků neuslyšíte . . . Koktejl namíchaný těmi největšími šlágry, okořeněný tanečními songy, říznutý trháky popu a rocku, ozdobený třešničkou těch největších pecek let minulých vám zaručeně rozproudí krev v žilách. Kromě skvělé hudby očekávejte také show a vtipné komentáře. Od opravdového brutal heavy metalu přes exotickou taneční rumbu až po dechovky nejen pro zapřísáhlé penzisty. Nechte se unášet na vlnách ¨vámi vybrané hudební scény . . .